default_mobilelogo

Bonus Specto jako producent elementów metalowych dysponuje bogato wyposażonym parkiem maszynowym. Do maszyn, z których korzystamy w codziennej pracy, zaliczają się m.in.

  • tokarki  (uniwersalne, karuzelowe, NC numeryczne),
  • frezarki (pionowe, poziome, wiertarko-frezarki),
  • wiertarki (promieniowa, współrzędnościowa),
  • szlifierki (do szlifowania elementów typu wałek, do szlifowania płaszczyzn oraz otworów),
  • spawarki (do spawania półautomatyczną metodą w osłonie gazów, do spawania w argonie),
  • wytaczarki.

 

Główną dziedziną naszej działalności  jest obróbka skrawaniem, ale produkujemy również niemal wszystkie rodzaje elementów metalowych na potrzeby każdej branży. Nasze maszyny posiadają szeroki zakres działania, co pozwala nam produkować części zarówno bardzo małe, np. śruby i tuleje, jak i ogromne konstrukcje stalowe czy pomosty.

Wszystkie z urządzeń w parku maszynowym Bonus Specto są sterowane przez doświadczonych fachowców. Z pomocą naszych maszyn wykonujemy frezowanie, cięcie i toczenie metali, a także spawanie konstrukcji stalowych.

Gwarantujemy, że Bonus Specto zaspokoi zapotrzebowanie Twojej firmy na elementy metalowe, bez względu na to, w jakiej gałęzi przemysłu działasz. Funkcjonujemy nie tylko w Wągrowcu oraz w innych miastach na terenie województwa wielkopolskiego -  Poznaniu, Pile, Lesznie i Wolsztynie. Nie boimy się żadnego zlecenia i obsługujemy zamówienia z całego świata. Skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo bądź wypełnij formularz kontaktowy

 

Kontakt z nami

Nazwa: BONUS SPECTO Sp. z o.o.

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Tel.: +48 67 262 22 01

Fax: +48 67 262 04 02

Przykładowe realizacje

parametersparametersparametersparametersparametersparametersparametersparametersparametersparametersparametersparametersparametersparametersparametersparametersparametersparametersparametersparametersparametersparametersparametersparameters