default_mobilelogo

Jako firma Bonus Specto dysponujemy bardzo bogatym parkiem maszynowym. Jedną z naszych głównych dziedzin jest obróbka skrawaniem, ale dzięki narzędziom jakie posiadamy jesteśmy w stanie wyprodukować praktycznie wszystko. Nasze maszyny mają bardzo szeroki zakres działania, możemy produkować elementy od bardzo małych jak np śruby po ogromne konstrukcje inżynierskie czy pomosty.

 

Wszystko odbywa się pod okiem doświadczonych fachowców, którzy nie pozwalają sobie na pomyłki i robią wszystko, aby klient był jak najbardziej zadowolony. Tylko u nas dostępny jest tak szeroki asortyment wyrobów. Dodatkowo produkując wszelkiego rodzaju elementy, robimy to w bardzo szerokich zakresach, więc nie musisz się martwić, czy będziemy mogli Ci dostarczyć, to, czego właśnie oczekujesz. Nasze tokarki, frezarki, wytaczarki, szlifierki i spawarki czekają w gotowości, aby wykonać dla ciebie wszystko, co jest ci potrzebne. Tak szerokiego zakresu działań, dodatkowo w tak dobrych cenach nie znajdziesz nigdzie indziej.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalena szczegółów. Gwarantujemy Tobie i Twojej firmie wysoką jakość i zadowolenie z naszych produktów.

Kontakt z nami

Nazwa: BONUS SPECTO Sp. z o.o.

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Tel.: +48 67 262 22 01

Fax: +48 67 262 04 02

Przykładowe realizacje

parametersparametersparametersparametersparametersparametersparametersparametersparametersparametersparametersparametersparametersparametersparametersparametersparametersparametersparametersparametersparametersparametersparametersparameters