default_mobilelogo

 

Frezowanie w zakresach:

Opis obrabiarki/procesu

Max. szerokość detalu

Max. wysokość detalu

Max. długość detalu

Frezarki pionowe i poziome

400 mm

 400 mm

1000 mm

Wiertarko - frezarki

1650 mm

1300 mm

2500 mm

 

 

 Na powyższym klipie wideo mogą Państwo zobaczyć w skrócie jak wygląda frezowanie. Firma Bonus Specto oferuję taką usługę w bardzo szerokim zaresie. Posiadamy frezarki zarówno poziome jak i pionowe, oraz także wiertarko - frezarki. Jeśli chodzi o zakresy działania tych urządzeń to w przypadku frezarek pionowych, jak i zarówno poziomych frezowanie jest możliwe dla maksymalnej szerokości i wysokości detalu wynoszących 400 mm, maksymalna długość detalu w tym przypadku wynosi 1000 mm. Jeśli o chodzi o wiertarko - frezarki to te urządzenia pozwalają na frezowanie w zakresie maksymalnej szerokości detalu wynoszącej 1650 mm, maksymalnej wysokości detalu wynoszączej 1300 mm, oraz maksymalnej długości detalu wynoszącej 2500 mm.

Jak Państwo widzą firma Bonus Specto oferuje naprawdę szeroki zakres usług w dziedzienie frezowania. Nasze produkty są bardzo solidne, dopasowane do wymagań odbiorcy, do tego sprzedajemy je w bezkonkurencyjnych cenach. Zapraszamy do skorzystania z niepowtarzalnej oferty Bonus Specto.

 

Kontakt z nami

Nazwa: BONUS SPECTO Sp. z o.o.

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Tel.: +48 67 262 22 01

Fax: +48 67 262 04 02

Przykładowe realizacje

parametersparametersparametersparametersparametersparametersparametersparametersparametersparametersparametersparametersparametersparametersparametersparametersparametersparametersparametersparametersparametersparametersparametersparameters