default_mobilelogo

 

Spawanie w zakresach:

Opis obrabiarki/procesu

Typy materiałów

Max. wymiar detalu

Budowanie konstrukcji spawanych, również półautomatyczną metodą w osłonie gazów

Stal niskostopowa i molibdenowa, stale węglowe, 

Cały asortyment

Spawanie w argonie

Stale nierdzewne i kwasoodporne

Cały asortyment

 

 

 

Wyżej widoczny wideoklip przedstawia proces spawania. Z powyższej tabeli można się zorientować, że firma Bonus Specto oferuje usługi spawalnicze w niezwykle szerokim zakresie. Realizujemy konstrukcje spawane, również techniką półautomatyczną w osłonie gazów. W ofercie naszej firmy znajduje się także spawanie w argonie. Wymiary elementów, dla których świadczymy usługi spawalnicze są praktycznie nieograniczone. Jeśli chodzi o wykonywanie konstrukcji metodą półautomatyczną w osłonie gazów, to spawanie dotyczy również najwyższej jakości materiały, takie jak: stale węglowe, stal niskostopowa i stal molibdenowa. Jeśli chodzi o spawanie w argonie, wykorzystujemy stale kwasoodpornie i nierdzewne.

Tylko w firmie Bonus Specto znajdziesz tak szeroki asortyment obejmujący usługi spawalnicze. Wykonywane przez nas produkty są najwyższej jakości, a do tego dostępne są w najlepszych cenach. Gwarantujemy jakość oraz terminowość. Zajmujemy się też spawaniem w Poznaniu oraz okolicach.

 

Kontakt z nami

Nazwa: BONUS SPECTO Sp. z o.o.

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Tel.: +48 67 262 22 01

Fax: +48 67 262 04 02

Przykładowe realizacje

parametersparametersparametersparametersparametersparametersparametersparametersparametersparametersparametersparametersparametersparametersparametersparametersparametersparametersparametersparametersparametersparametersparametersparameters