default_mobilelogo

Skontaktuj się z nami

Wybierz plik jaki chcesz załączyć
Limit wielkości dla jednego pliku to 100 MB
  captcha
  Przeładuj

   

  Producent elementów metalowych i konstrukcji stalowych Bonus Specto na co dzień zajmuje się cięciem, frezowaniem i toczeniem metali oraz innymi metodami obróbki metali. Wykonujemy też kompleksowe naprawy oraz montaż maszyn i urządzeń.  Nasze usługi świadczymy głównie na terenie województwa wielkopolskiego – w Wągrowcu, gdzie znajduje się nasza siedziba i park maszynowy.

   

  Czy Twoja branża potrzebuje konkretnych elementów metalowych lub całej konstrukcji wykonanej ze stali? Jeżeli tak – trafiłeś pod właściwy adres. Wyprodukujemy dowolną część metalową zgodnie z  dostarczoną przez Ciebie dokumentacją. Skontaktuj się z nami telefonicznie, za pomocą poczty elektronicznej lub wypełniając formularz kontaktowy

   

   

  ul. Kcyńska 35
  62-100 Wągrowiec

  Kom.

  607 172 990
  607 197 827

  Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  Kontakt z nami

  Nazwa: BONUS SPECTO PARTNER

  Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  Kom.: +48 607 197 827

  Przykładowe realizacje

  parametersparametersparametersparametersparametersparametersparametersparametersparametersparametersparametersparametersparametersparametersparametersparametersparametersparametersparametersparametersparametersparametersparametersparameters