default_mobilelogo

 

Frezowanie w zakresach:

Opis obrabiarki/procesu

Max. szerokość detalu

Max. wysokość detalu

Max. długość detalu

Frezarki pionowe i poziome

400 mm

 400 mm

1000 mm

Wiertarko - frezarki

1650 mm

1300 mm

2500 mm

 

 

 Frezarka to narzędzie służące do obróbki skrawaniem powierzchni płaskich i kształtowych (rowki, gwinty, koła zębate), za pomocą narzędzia obróbczego zwanego frezem. Głównym ruchem skrawającym freza jest jego ruch obrotowy, frez przesuwa się także względem obrabianego materiału.

Bonus Specto oferuje frezowanie metali za pomocą solidnych, fachowych urządzeń. Posiadamy frezarki zarówno poziome, jak i pionowe oraz wiertarko frezarki.

Oto szczegółowe parametry używanych przez nas frezarek:

  • frezarki pionowe i poziome-  frezowanie jest możliwe dla maksymalnej szerokości i wysokości detalu wynoszących 400 mm, maksymalna długość detalu w tym przypadku wynosi 1000 mm,
  • wiertarko–frezarki – urządzenia te pozwalają na frezowanie w zakresie maksymalnej szerokości detalu wynoszącej 1650 mm, maksymalnej wysokości detalu wynoszącej 1300 mm, oraz maksymalnej długości detalu wynoszącej 2500 mm.

 

Kontakt z nami

Nazwa: BONUS SPECTO PARTNER

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kom.: +48 607 197 827

Przykładowe realizacje

parametersparametersparametersparametersparametersparametersparametersparametersparametersparametersparametersparametersparametersparametersparametersparametersparametersparametersparametersparametersparametersparametersparametersparameters