default_mobilelogo

 

Spawanie w zakresach:

Opis obrabiarki/procesu

Typy materiałów

Max. wymiar detalu

Budowanie konstrukcji spawanych, również półautomatyczną metodą w osłonie gazów

Stal niskostopowa i molibdenowa, stale węglowe, 

Cały asortyment

Spawanie w argonie

Stale nierdzewne i kwasoodporne

Cały asortyment

 

 

 

Spawanie jest procesem łączenia elementów metalowych lub stalowych przy wykorzystaniu dodatkowego spoiwa, najczęściej występującego w postaci elektrody. Wpływ temperatury łuku elektrycznego powstającego między materiałem a elektrodą skutkuje nadtopieniem materiału łączonego i elektrody.

Spawanie wykonujemy w następujących zakresach:

  • budowanie konstrukcji spawanych (półautomatyczną metodą w osłonie gazów) -  tą metodą spawamy stal niskostopową i molibdenową, a także stale węglowe, obsługujemy wszystkie wymiary detalu,
  • spawanie w argonie -  w ten sposób łączymy stale nierdzewne i stale kwasoodporne, obsługujemy wszystkie wymiary produktu.

Szukasz profesjonalnych usług spawalniczych i elementów metalowych dla swojego przedsięwzięcia? Zapoznaj się z ofertą Bonus Specto i skontaktuj się z nami!

 

Kontakt z nami

Nazwa: BONUS SPECTO PARTNER

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kom.: +48 607 197 827

Przykładowe realizacje

parametersparametersparametersparametersparametersparametersparametersparametersparametersparametersparametersparametersparametersparametersparametersparametersparametersparametersparametersparametersparametersparametersparametersparameters