default_mobilelogo

 

Wytaczanie w zakresach:

Opis obrabiarki/procesu

Max. szerokość detalu

Max. wysokość detalu

Max. długość detalu

Frezarki pionowe i poziome

400 mm

 400 mm

1000 mm

Wiertarko - frezarki

1650 mm

1300 mm

2500 mm

 

 

 

Wytaczarka jest urządzeniem skrawającym do wytaczania głębokich otworów o wysokiej dokładności wykonania -  przelotowych i nieprzelotowych. Na jej budowę składa się trzpień wraz z osadzonymi na nim nożami oprawkowymi. W naszym parku maszynowym posiadamy frezarki oraz wiertarko-frezarki  - narzędzia do obróbki metalu, wykonujące otwory poprzez wiercenie materiału ruchem obrotowym (posuw wzdłuż osi narzędzia), lub frezowaniem (ruch narzędzia obrotowy, posuw w osi poprzecznej do osi urządzenia).

Oto parametry wykorzystywanych przez nas urządzeń z kategorii wytaczarek:

  • frezarki pionowe i poziome-  frezowanie jest możliwe dla maksymalnej szerokości i wysokości detalu wynoszących 400 mm, maksymalna długość detalu w tym przypadku wynosi 1000 mm,
  • wiertarko-frezarki – dla nich maksymalna szerokość detalu wynosi 1 650 mm, maks. wysokość detalu to 1 300 mm,  natomiast maksymalna długość  detalu jest równa 2 500 mm.

W parku maszynowym producenta elementów metalowych Bonus Specto możesz znaleźć specjalistyczne wytaczarki obsługiwane przez doświadczonych pracowników. Szukasz konkretnej części metalowej dla swojej firmy? Zgłoś się do nas! Na podstawie dostarczonej przez Ciebie dokumentacji wyprodukujemy każdy, mały lub duży element metalowy. Wykonujemy także całe konstrukcje stalowe.

 

Kontakt z nami

Nazwa: BONUS SPECTO PARTNER

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kom.: +48 607 197 827

Przykładowe realizacje

parametersparametersparametersparametersparametersparametersparametersparametersparametersparametersparametersparametersparametersparametersparametersparametersparametersparametersparametersparametersparametersparametersparametersparameters